قوانین و مقررات

قوانین و مقررات


قوانین و شرایط استفاده از سرویس‌ها و خدمات شی‌بای


همراه عزیز
هدف ما در شی‌بای ارائه بهترین خدمات ممکن به شماست. لذا سعی داریم با ایجاد یک چهارچوب اخلاقی، بهترین شیوه برای دسترسی به خدمات وبسایت شی‌بای و کلیه اپلیکیشن‌ها،‌ابزارها و سرویس‌های مرتبط با آن( که از این به بعد تمامی ‌آن را شی‌بای می‌نامیم) را برای شما ایجاد نماییم.


ورود و ثبت نام شما در وب سایت ‌شی‌بای و استفاده از تمامی امکانات آن به معنی آگاه بودن و پذیرش شرایط و قوانین این وب‌سایت است.


همچنین هر گونه تغییر و به روز رسانی این قوانین در همین صفحه منتشر خواهد شد.کلیه اصول شی‌بای مبتنی بر قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان است.


شی‌بای یک بستر برای معرفی و ارتباط با فروشگاه‌های مرتبط با بانوان است.


تعریف مشتری یا کاربر

به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود اقدام به افتتاح حساب کاربری در شی‌بای یا اقدام به خرید کالا یا خدماتی می‌نماید.


تعریف فروشنده و شرایط فروش و شرایط کالای فروشندگان

محصولاتی که در شی‌بای قابل عرضه هستند یا توسط شی‌بای و یا از فروشگاه‌های آنلاین و آفلاین سراسر ایران معرفی خواهند شد.

منظور از فروشنده ، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصولات خود را در وب‌سایت شی‌بای معرفی ‌می‌نماید.

در حال حاضر، شی‌بای تنها مسئولیت معرفی فروشگاه‌ها و محصولاتشان را به عهده دارد و هرگونه توافق فی‌مابین مشتری و فروشنده، از حیطه مسئولیت این وب‌سایت خارج است.


تنها راه های ارتباطی با وبسایت ‌شی‌بای در صفحه تماس باما درج شده و هرگونه ادعایی خارج از آن صحت نخواهد داشت.

در صورت مشاهده لطفا به آدرس ای‌میلinfo@shebuy.ir یا شماره تلفن021-86127843 اطلاع دهید.


سیاست‌های رعایت حریم شخصی


ما خود را به حفظ اطلاعات شخصی کاربران متعهد می‌دانیم و در حد توان برای حفظ آن تلاش می‌کنیم.

در این راستا موظف به رشد پیوسته تکنولوژی مورد نیاز برای هر چه مطمئن‌تر ساختن این بستر خواهیم بود.همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات شی‌بای، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط شی‌بای جزئی از اموال شی‌بای محسوب می‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار شی‌بای است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای شی‌بای محفوظ می‌دارد.تنها مراجع مورد تائید برای ارتباط با شی‌بای در صفحه تماس‌باما ی وب‌سایت www.shebuy.ir است. ما به هیچ روش دیگری با شما تماس نخواهیم گرفت.نظرات کاربران


هدف از ایجاد بخش نظرات در شی‌بای، به اشتراک گذاری تجربه استفاده از محصولات یا نظرات شخصی پیرامون فروشندگان یا محصولات آنان به منظور تسهیل انتخاب برای سایر کاربران می‌باشد.

بدیهی است شی‌بای از انتشار پیام‌هایی مغایر با قوانینی که ذکر شد باشند، معذور است.سیاست قیمت‌گذاری


اطلاعات و قیمت های هر محصول صادره از خود فروشنده است و شی‌بای دخالتی در تغییرات آن ندارد.


همچنین می‌توانید شکایات و انتقادات خود را به آدرس info@shebuy.ir ارسال نمایید.


باتشکر