بلوز زنانه برای خانم های چاق

بلوز زنانه برای خانم های چاق

توسط شی بای در 11 آذر 1398

چه مدل بلوزی برای خانم های سایز بزرگ مناسب است؟

نکاتی در خصوص خرید بلوز زنانه برای افراد چاق

بلوز زنانه برای افراد چاق را باید به صورت اصولی و با دقت خاصی انتخاب نمود. زیرا اگر خانم ها یک بلوز نامناسب را خریداری کنند نه تنها ظاهر آن ها زیبا نمی شود، بلکه ممکن است ایرادهای اندام آن ها را بیشتر نشان دهد. به جرات می توان گفت یکی از دغدغه های خانم های چاق انتخاب لباسی است که آن ها را لاغرتر نشان دهد. از اینرو آشنایی با یکسری نکات به خانم های چاق کمک می کند تا بتوانند یک انتخاب ایده آل و مناسبی را داشته باشند.

آشنایی با نکات مهم جهت انتخاب بلوز زنانه برای افراد چاق

بهتر است بدانید که انتخاب بلوز زنانه برای افراد چاق شامل معیارهای مختلفی است. یکی از این معیارها انتخاب رنگ بلوز می باشد. در واقع باید رنگی را انتخاب نمود که اندام را متناسب تر نشان دهد. از اینرو یکی از گزینه های پیشنهادی ما به شما انتخاب بلوزهایی با رنگ تیره است. این بلوزهای تیره را بهتر است با شلواری که دم پای آن گشاد است و یا با دامن های بلند و تیره پوشید.

ذکر این موضوع خارج از لطف نیست بدانید که هر چه رنگ بلوز به دامن و یا شلوار نزدیک تر باشد ظاهری زیبا و ایده آل را خواهید داشت. در صورتی که تمایل به پوشیدن رنگ های روشن و سفید دارید باید از یک کمربند مشکی و مدل دار استفاده کنید تا لاغرتر به نظر بیایید.

بلوز زنانه سایز بزرگ

بلوز زنانه سایز بزرگ زرد

بلوز زنانه سایز بزرگ صورتی

مدل بلوز زنانه سایز بزرگ جدید

بلوز زنانه سایز بزرگ آبی

بلوز زنانه سایز بزرگ جین

از دیگر معیارهای انتخاب بلوز زنانه برای افراد چاق انتخاب طرح بلوز می باشد. خانم هایی که چاق بوده و دارای قد کوتاهی هستند بهتر است طرح های برجسته و پررنگ را انتخاب نکنند. زیرا این نوع طرح ها ایرادهای موجود در بالا تنه را به خوبی نمایان می سازند. از اینرو بلوزهایی با پارچه ساد و یا راه های عمودی و باریک بهترین انتخاب برای این افراد به شمار می آید.

جنس پارچه از دیگر معیارهای انتخاب بلوز زنانه برای افراد چاق می باشد. این دسته از خانم ها بهتر است پارچه هایی را که جنس آن ها نرم و لطیف هستند را انتخاب نمایند. در واقع پارچه های سفت و خشک باعث افزایش خطوط بدن می شوند.

همچنین بلوزهایی با یقه هفت بهترین گزینه برای خانم های چاق با قد کوتاه است. زیرا این مدل یقه آن ها را لاغرتر نشان می دهد. پیشنهاد ما به این دسته از خانم ها این است که از پوشیدن بلوزهایی با یقه بلند و یقه اسکی خودداری کنند. زیرا این مدل بلوزها آن ها را پهن تر و چاق تر نشان خواهد داد.

بلوز زنانه چهارخانه سایز بزرگ

بلوز زنانه سایز بزرگ مجلسی

بلوز زنانه سایز بزرگ ساده

مدل بلوز زنانه جدید سایز بزرگ

لباس مجلسی های بارداری کوتاه چندان در کوچک‌تر نشان دادن شکم موثر نیستند.

بلوز زنانه شیک سایز بزرگ مشکی

مدل بلوز زنانه سایز بزرگ

آشنایی با نکات مهم جهت خرید بلوز زنانه برای افراد چاق

خرید بلوز زنانه برای افراد چاق را باید با دقت و توجه خاصی انجام داد. در هنگام خرید بهتر است معیارهای ذکر شده را در نظر داشت، تا خریدی ایده آل و مناسب را داشته باشید. همچنین در موقع خرید باید بلوزی را که جنس پارچه مناسبی دارد را خریداری نمود. زیرا هرچه کیفیت پارچه بلوز بالاتر باشد از طول عمر بیشتری برخوردار است. خرید از یک مرکز معتبر به شما کمک می کند تا یک بلوز با کیفیت را با قیمت مناسبی انتخاب و خریداری کنید.

0 نظر
نظر بدهید
بازگشت به بالا