معرفی مراکز خرید لباس زنانه تهران

معرفی مراکز خرید لباس زنانه تهران

توسط شی بای در 22 آبان 1398

مراکز خرید لباس زنانه تهران بسیار زیاد و متنوع می باشد، به طوری که می تواند رضایت هر نوع سلیقه را جلب کند. از مراکز خرید لباس زنانه تهران که معروف و پرطرفدار هستند، می توان به مرکز خرید قائم، تندیس، میلاد نور، بازار بزرگ، امامزاده حسن، هفت تیر و ... اشاره کرد. در ادامه به معرفی تعدادی از این مراکز خرید لباس زنانه تهران می پردازیم

در این مقاله قصد داریم شما را با مراکز خرید لباس زنانه تهران آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

مراکز خرید لباس زنانه تهران بسیار زیاد و متنوع می باشد، به طوری که می تواند رضایت هر نوع سلیقه را جلب کند. از مراکز خرید لباس زنانه تهران که معروف و پرطرفدار هستند، می توان به مرکز خرید قائم، تندیس، میلاد نور، بازار بزرگ، امامزاده حسن، هفت تیر و ... اشاره کرد. در ادامه به معرفی تعدادی از این مراکز خرید لباس زنانه تهران می پردازیم.

 

بسیاری از خانم ها با توجه به شرایط اقتصادی کنونی در جامعه، ترجیح می دهند که از مراکز خرید لباس زنانه تهران که مرقون به صرفه و اقتصادی هستند، خرید خود را انجام دهند. در اینجا به معرفی چند مرکز خرید لباس زنانه تهران که ارزان قیمت هستند، می پردازیم.

 مراکز خریدی که اختصاصا به فروش مانتو می پردازند، گزینه ی مناسبی برای خرید مانتوی ارزان و متنوع هستند.

معرفی برخی از مراکز خرید لباس زنانه تهران


بازار بزرگ تهران

 یکی از بزرگ ترین و متنوع ترین بازار پوشاک زنانه، بازار بزرگ تهران می باشد. کوچه هفت تن واقع در بازار بزرگ، از مراکز خرید لباس زنانه تهران با قیمت مناسب می باشد.این مرکز خرید در جنوب تهران در خیابان 15 خرداد واقع شده است. بازار بزرگ هر روز پذیرای تعداد زیادی از مردم است و به عنوان مرکز خرید ارزان تهران  همیشه شلوغ و پر جمعیت است. راسته شلوار فروشان بازار بزرگ برای خرید انواع شلوار دخترانه و زنانه بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و از تنوع بالایی برخوردار است. الیته تنها مشکل در خرید شلوار از بازار بزرگ عدم وجود اتاق پرو در بسیاری از مغازه ها می باشد. اما برخی از مغازه ها اتاق پرو دارند و به راحتی می توانید قبل از خرید، شلوار مورد نظرتان را پرو کنید. پاساژ رضا نیز بورس فروش مانتو، پالتو و پیراهن زنانه خانگی می باشد.

 

مراکز خرید لباس زنانه تهران ( پاساژ رضا)

 

 

 

مرکز خرید قائم در شمال تهران

مرکز خرید قائم یکی دیگر از مراکز خرید لباس زنانه تهران می باشد. که در تجریش نزدیک امزاده صالح واقع شده است. برای خرید پیراهن مجلسی زنانه می توانید به مرکز خرید قائم مراجعه کنید و متناسب با سلیقه و بودجه ی خود، خرید کنید.

 

مراکز خرید لباس زنانه تهران


بازار امامزاده حسن

یکی دیگر از مراکز خرید لباس زنانه تهران،  بازار امامزاده حسن می باشد. این بازار در منطقه هفده تهران قرار دارد. با توجه به تعداد زیاد و تنوع مغازه و پاساژ در این بازار، خرید پیراهن مجلسی زنانه برای شما خانم های با سلیقه امری لذت بخش خواهد بود.

مرکز خرید میلاد نور

مرکز خرید میلاد نور که در غرب تهران قرار دارد، عرضه کننده ی پوشاک رسمی و غیر رسمی می باشد. به عبارتی یکی دیگر از مراکز خرید لباس زنانه تهران، مرکز خرید میلاد نور می باشد. برای تهرانی هایی که در زمینه ی پوشاک به دنبال لباس های مارک هستند، مرکز خرید میلاد نور انتخاب مناسبی است. در این مرکز خرید، برند های معروف مثل آدیداس عرضه می شوند. البته گفتنی است که امکان خرید لباس تک سایز با قیمت مناسب تر نیز در این مرکز خرید وجود دارد. مغازه های لباس کودک نیز در مرکز خرید میلاد نور وجود دارند، که از لحاظ قیمتی تفاوتی با مراکز فروش تخصصی لباس کودک ندارد. پس اگر ساکن غرب تهران هستید، با مراجعه به مرکز خرید میلاد نور می توانید با توجه به تنوع لباس زنانه و بچه گانه، خریدی باکیفیت و رضایت بخش را تجربه نمایید.

 

میدان هفت تیر

از مراکز خرید لباس زنانه تهران، می توان به میدان هفت تیر اشاره کرد. امروزه میدان هفت تیر به عنوان یکی از مهم ترین مراکز خرید در مرکز تهران شناخته می شود. بسیاری از دختر خانم ها این مرکز را برای خرید شلوار مجلسی دخترانه انتخاب می کنند.

 

خیابان جمهوری

تقاطع خیابان ولی عصر و خیابان جمهوری، مرکز خرید مانتو و پیراهن ساده خانگی می باشد. بازه ی قیمتی پوشاک زنانه در این مرکز بسیار مناسب و مقرون به صرفه هستند. هم چنین دسترسی راحت به این مرکز خرید با بی آر تی خط راه آهن تجریش امکان پذیر است. پاساژ شانزلیزه از مراکز خرید لباس زنانه تهران می باشد، که بسیار پرطرفدار و شلوغ است. در این پاساژ، انواع مانتو اداری و مجلسی فروخته می شود. پاساژ کویتی های خیابان جمهوری مرکز فروش شلوار زنانه جین و شلوار مجلسی دخترانه می باشد.

 

مرکز خرید تندیس

از مراکز خرید پرطرفدار شمال تهران برای خرید پیراهن مجلسی زنانه، می توان به مرکز خرید تندیس اشاره کرد. کالا های وارداتی و لوکس در مرکز خرید تندیس مشتریان خود را دارد. اغلب برند های پوشاک در این مرکز خرید به چشم می خورند. وقتی صحبت از مراکز خرید لباس زنانه تهران در میان باشد، مرکز خرید تندیس در صدر قرار دارد. این مرکز خرید جای مناسبی برای خرید پیراهن مجلسی زنانه می باشد. پیراهن مجلسی زنانه با تنوع زیاد، مناسب همه ی سلایق و اغلب گران قیمت در مرکز خرید تندیس، چشمان هر خانم خوش سلیقه ای را به خود جذب می کند. با وجود رستوران های این مرکز خرید، می توانید اوقات خوشی را به همراه خانواده بگذرانید و از خرید کردن لذت ببرید.

 

 

هفت حوض

بازار هفته حوض که در نامک واقع شده است، از مراکز خرید لباس زنانه تهران با تنوع و کیفیت مناسب پوشاک زنانه می باشد. این بازار همواره مورد توجه و استقبال مردم شرق تهران می باشد. در خیابان هفت حوض، پاساژهای پوشاک زنانه به وفور دیده می شوند. به همین جهت، هر خانواده می تواند با توجه به سلیقه و بودجه ی خود به خرید کالای مورد نیازش بپردازد. در این بازار برای همه ی سنین و هر سایزی پوشاک وجود دارد، بازار هفت حوض نارمک چیزی کمتر از بازار بزرگ تهران ندارد.

 

                                                                                 مراکز خرید لباس زنانه

 

 

 

مرکز خرید اندیشه

مرکز خرید اندیشه در خیابان سهروردی قرار دارد. این پاساژ از مراکز خرید لباس زنانه پرطرفدار بین بانوان می باشد. برای کسانی که علاقه مند به خرید از پاساژ های منظم هستند، این مرکز خرید بسیار مناسب است. به سادگی می توانید از تمامی مغازه های این مرکز خرید بازدید کرده و خرید خود را انجام دهید. مرکز خرید اندیشه، از اولین و بهترین پاساژها برای خرید پیراهن مجلسی زنانه، مانتو، کیف و کفش می باشد. انواع پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه در این مرکز خرید ارائه می شود.

 

بازارچه سنتی ستارخان

بازارچه سنتی ستارخان یکی از مراکز خرید لباس زنانه تهران، از نوع تولید داخل و صادراتی می باشد. در فروشگاه های این مرکز خرید تنوع اجناس بسیار به چشم می خورد. اما از نقاط ضعف این فروشگاه می توان به قیمت متفاوت یک کالا در مغازه های مختلف اشاره کرد. ساعات شلوغ بازارچه سنتی ستارخان، بعد ازظهر و شب ها می باشد. بزرگترین نقطه قوت این بازارچه، وجود تنوع محصولات برای مشتریان می باشد.

 

 

مراکز خرید لباس زنانه تهران (بازارچه سنتی تهران)

 

 

 

 بازار عبدل آباد

بازار عبدل آباد، بیشتر با مرکز پارچه فروشی جنوب تهران شناخته می شود. ولی امروزه اکثر لباس های زنانه، اعم از مانتو و شلوار مجلسی زنانه، پیراهن مجلسی زنانه و پیراهن ساده خانگی در عبدل آباد به فروش می رسند. خرید پیراهن مجلسی زنانه و مانتو در عبدل آباد، برای مردم بسیار مقرون به مصرفه است. به همین سبب این بازار برای خانم هایی که به دنبال لباس مجلسی با قیمت مناسب هستند، گزینه ی خوبی است. هم چنین خانم هایی که به خیاطی علاقه دارند، بازار پارچه فروشان عبدل آباد با تنوع زیاد پارچه های مختلف و زیبا پیشنهاد می شود. به طور کلی بازار عبدل آباد از جمله  مراکز خرید لباس زنانه تهران با قیمت های مناسب و اقتصادی محسوب می شود.

مرکز خرید تیراژه

بسیاری از بانوان تهرانی از مرکز خرید تیراژه به عنوان بهترین مرکز خرید پوشاک یاد می کنند. این مرکز خرید یکی از مراکز خرید مهم غرب تهران است. اقلام موجود در این مرکز خرید رنج قیمتی متوسطی دارند. مرکز خرید تیراژه از مراکز خرید لباس زنانه تهران می باشد، که روزانه مشتریان بسیاری را در خود جای می دهد.

 

                                                  مراکز خرید لباس زنانه تهران

 

 

 

مرکز خرید نصر

مرکز خرید نصر واقع در خیابان گیشا، از مراکز خرید لباس زنانه تهران می باشد. در این مرکز خرید اجناس با قیمت مناسب و مقرون به صرفه امکان پذیر است. مردم همواره مرکز خرید نصر را برای خرید جین و شلوار مجلسی دخترانه در نظر می گیرند.

 

مراکز خرید گلستان

دو مرکز خرید گلستان که یکی در میدان صنعت و دیگری در میدان پونک قرار دارد، از مراکز خرید لباس زنانه تهران می باشند. پاساژ گلستان واقع در میدان پونک به نسبت آن یکی مرکز خرید گلستان، کالاهای به مراتب ارزان تری را عرضه می کند. این مرکز خرید مورد توجه مشتریان به ویژه خانم ها  قرار گرفته است. در مرکز خرید گلستان، می توانید به خرید پیراهن مجلسی زنانه بپردازید و متناسب با سلیقه ی خود، پیراهن مجلسی شیک و زیبا انتخاب نمایید. در پاساژ گلستان در حوالی میدان صنعت، اغلب اجناس گران و لوکس به فروش می رسند. البته در زمان حراج فصل، قیمت های این پاساژ معقول و مقرون به صرفه می شوند و می توانید از زمان حراجی فصل استفاده نمایید.

 

مرکز خرید الماس

در این مرکز خرید اجناس لوکس و گران قیمت زیادی به چشم می خورند. برای مارک بازان، این مرکز خرید بسیار هیجان انگیز و مناسب است. مرکز خرید الماس در غرب تهران از مراکز خرید لباس زنانه تهران می باشد، که مورد استقبال بسیاری از بانوان قرار گرفته است و مشتریان زیادی دارد.

 

پاساژ پروانه در چهارراه استانبول

جمعه بازار پاساژ پروانه بسیار معروف است. این جمعه بازار از مراکز خرید لباس زنانه تهران می باشد. و انواع کالا ها برای بانوان مانند مانتو، شال، دستبند و ساعت در پاساژ پروانه به چشم می خورد. هم چنین اگر اهل پوشیدن مانتو های سنتی هستید، این بازار را به شما پیشنهاد می کنیم.

پاساژ گلدیس و افق واقع در فلکه دوم صادقیه نیز از مراکز خرید لباس زنانه تهران هستند. پیشنهاد می کنیم در زمان حراج فصل حتما به این دو مرکز خرید مراجعه نمایید و از تخفیفات آن ها بهره مند شوید.

0 نظر
نظر بدهید
بازگشت به بالا