لباس مجلسی از کجای تهران بخرم؟

لباس مجلسی از کجای تهران بخرم؟

توسط شی بای در 13 آذر 1398

معرفی بورس های فروش لباس مجلسی در تهران

برای خرید لباس مجلسی شیک در تهران مکان های معروق و پرطرفدار بسیار زیادی موجود است که در هر کدام از آن ها می توانید تنوع وسیعی از انواع لباس ها را مشاهده کنید. برخی از مراکز خرید، قیمت های بسیار فوق العاده ای را برای خریداران پیشنهاد می دهند.  

معرفی مراکز خرید لباس مجلسی در تهران

آیا به دنبال خرید لباس مجلسی شیک برای یکی از مراسم های پیش رو هستید؟ با ما همراه باشید در این بخش سعی کرده ایم با ارائه مطالب مفیدی در مورد بهترین مراکز لباس های مجلسی در تهران شما را در خرید بهترین نوع لباس های مجلسی یاری کنیم. لباسی که برای این نوع مجالس انتخاب می شود باید در عین حال که زیا است راحت و مناسب با رنگ پوست شما باشد.

البته برای بیشتر خانم ها قیمت لباس مجلسی خریداری شده نیز از اهمیت بالایی است. اگر زمان کافی داشته باشید می توانید با هر بودجه ای که در نظر گرفته اید بهترین نوع لباس را را خریداری کنید. تنوع وسیعی از انواع لباس های مجلسی موجود است که برخی از آنها برای دورهمی های خودمانی و بیشتر آنها برای مجالس رسمی مورد استفاده قرار می گیرد.

در انتخاب نوع لباس های مجلسی علاوه بر در نظر گرفتن رنگ آن و البته متناسب بودن رنگ انتخاب شده با پوست تان باید به جواهراتی که قرار است به همراه آن استفاده کنید نیز توجه داشته باشید. در ادامه به معروف ترین و البته مهمترین مراکز خرید لباس های مجلسی در تهران اشاره کرده ایم هر کدام از این مراکز اجناس شیک با قیمت متفاوت در اختیار خریداران قرار داده است با هر سلیقه و علایقی که باشید می توانید بهترین نوع لباس را برای مراسم های رسمی و غیر رسمی به دست آورید.

در برخی از این مراکز قیمت محصول و در برخی از آنها کیفیت در اولویت قرار گرفته است حال شما می توانید با نیاز های موجود بهترین نوع لباس را خریداری کنید.

لباس مجلسی هفت تیر تهران

خیابان هفت تیر تهران در بین یکی از مهمترین مکان ها برای خرید لباس مجلسی است و همواره در بین بسیاری از خریداران نیز از محبوبیت بالایی برخوردار است. واحد های فروشگاهی مختلفی در این ناحیه واقع شده است که هر کدام از آنها بهترین و شیک ترین اجناس را در اختیار خریداران قرار داده است.

بیشتر مغازه های این ناحیه لوکس و شیک بوده و از این جهت توانسته اند بیشتر مورد توجه باشند. آخر هفته ها و البته روزهای تعطیل بهترین زمان برای خرید در این مکان است البته ناگفته نماند در روزهای تعطیل شلوغی و ازدحام نیز در این ناحیه بالا است. خیابان هفت تیر تهران در واقع مرکز بورسی لباس های زنانه به ویژه لباس های مجلسی است. با بازدید از این ماکان دست خالی برنمی گردید. با هر بودجه ای که در نظر دارید می توانید لباسی شیک و مناسب با سلیقه ی خود انتخاب کنید.

لباس مجلسی مفتح

از بهترین و معروف ترین بورس های لباس مجلسی هفت تیر تهران می توان به مراکز خرید در خیابان مفتح به ویژه مفتح شمالی اشاره کرد. برند و مدل های مختلفی از لباس های مجلسی را می توانید در همه ی مغازه های بالای میدان هفت تیر تا خیابان مطهری مشاهده کرد.

افرادی که به دنبال تنوع و البته لباس های مد روز هستند می توانند مرحله ی جستجو برای خرید را از این ناحیه شروع کنند. تردیدی نیست که در بین انبوهی از فروشگاه های خیابان مفتح می تواند بهترین نوع لباس را خریداری کنید. خیابان مفتح یک گزینه ی عالی برای افراد شیک پوش است که اگر زمان کافی را بازدید از سایر مراکز خرید را ندارید می توانید در این مکان با یک بودجه ی مشخص لباس مورد علاقه ی خود را پسند کنید.

لباس مجلسی شانزلیزه تهران

لباس مجلسی شانزلیزه تهران از دیگر مکان های محبوب برای خرید لباس مجلسی است. این مکان جزو پرطرفدار ترین مکان ها برای خرید لباس های مجلسی است البته ناگفته نماند قیمت درخواستی برای بیشتر لباس های مجلسی معمولا بالا است ولی با وجود همین خرید از این ناحیه ارزش آن را دارد زیرا کیفیت بالای اجناس همواره زبان زده همه است. در شانزلیزه ی تهران می توانید به تنوع زیادی از لباس های مجلسی دست یابید.

مرکز خرید لباس مجلسی کوچه برلن

مرکز خرید لباس مجلسی کوچه برلن که همواره در بین بانوان از محبوبیت بالایی برخوردار است این مکان حتی برای افرادی که قصد خرید از تهران را از سایر شهرستانها دارند مکانی بسیار مشهور است. از اصلی ترین مزیت خرید لباس مجلسی از کوچه بران می توان هم به قیمت مناسب و هم به کیفیت عالی آن اشاره کرد.

مرکز خرید لباس مجلسی هفت حوض

هفت حوض نیز جزو اصلی ترین مرکز بورسی لباس های مجلسی است که تنوع بسیاری از برند و مدل ها را می توان در این مکان مشاهده کرد اگر چه در مقایسه با سایر مکان ها ی خرید زبانزده نمی باشد ولی شک نکنید در این مکان گزینه های عالی در انتظار شما است.

  مرکز خرید لباس مجلسی نازی آباد

نازی آباد همواره جزو مکان های خرید لباس های مجلسی با قیمت معقول بوده است. دسترسی به این ناحیه نیز بسیار آسان می باشد به همین دلیل می توانید به راحتی بازدید از این مکان را در اولویت خود قرار دهید البته علاوه بر لباس های مجلسی در این ناحیه تنوع وسیعی از پوشاک گوناگون نیز موجود است.

مرکز خرید لباس مجلسی شانزه لیزه

مرکز خرید لباس مجلسی شانزه لیزه با در نظر گرفتن موقعیت مکانی که دارد جزو مکان های پرتردد است این مکان یکی از پاساژ های مشهور و معروف است که بانوان می توانید لباس مجلسی با کیفیت و شیک را به ارزانترین قیمت خریداری کنند برای افرادی که محدودیت بودجه دارند خرید از این مکان گزینه ی خوبی خواهد بود. طبقه ی بالا در این پاساژ به طور کامل به لباس مجلسی اختصاص داده شده است با هر سلیقه ای که داشته باشید می توانید در این مکان لباس مورد علاقه ی خود را پسند کنید .

آدرس پاساژ شانزه لیزه: تقاطع ولیعصر و جمهوری، پاساژ میلاد قائم- شانزه لیزه

مرکز خرید لباس مجلسی خیابان جمهوری

خیابان جمهوری نیز در بین انتخاب ها اصلی برای خریداران لباس مجلسی است یکی از مهمترین مزیت خرید در این مکان آن است که تنوع وسیعی از لباس های مجلسی را می توانید به قیمت باورنکردنی خریداری کنید. افراد بسیاری توانسته اند شیک ترین لباس های مجلسی را در این مکان به نازلترین قیمت خریداری کنند به همین دلیل بازدید از آن جا را برای خرید بهترین لباس های مجلسی را می توانید در اولویت خود قرار دهید.

حتما زمان کافی را برای بازدید از این مکان در نظر بگیرید. تردد در این مکان معمولا در روزهای آخر هفته می تواند زیاد باشد ولی در سایر ایام مناسب است به همین دلیل اگر نمی خواهید گرفتار شلوغی باشید می توانید روزهای دیگر هفته را برای خرید در نظر بگیرید.

مرکز خرید لباس مجلسی در خیابان ولیعصر

مرکز خرید لباس مجلسی در خیابان ولیعصر نیز از جمله بهترین مکان ها برای خرید لباس مجلسی است قیمت پیشنهادی در این مکان بسیار معقول و مقرون به صرفه است. اگرچه در سال های قبل وجود دستفروش ها در اطراف این ناحیه سبب ازدحام و تردد زیادی در این مکان بود ولی امروزه خیابان های این مکان به نسبت کم تردد است و به راحتی می توانید در همه ی روز های هفته از این مکان بازدید کرده و بهترین نوع لباس مجلسی خود را خریداری کنید. علاوه بر لباس های مجلسی در این منطقه می توانید لیست کاملی از پوشاک و لباس های گوناگون را نیز پیدا کنید.

  مرکز خرید لباس مجلسی امام زاده حسن

مرکز خرید لباس مجلسی امام زاده حسن نیز در بین تهرانی های عزیز و البته همه ی خریداران از سایر شهرها بسیار شناخته است. بهترین مدل های لباس مجلسی را می توانید در این مکان مشاهده کنید از ویژگی های اصلی خرید از این مرکز می توان به قیمت های ارزانی که برای همه ی اجناس ارائه می شود اشاره کرد.

دسترسی به این ناحیه نیز هم از طریق بی آر تی و البته اتوبوس های ویژه به راحتی امکان پذیر است. اگر زمان کافی برای مراجعه به همهی مکان های خرید را ندارید و به دنبال لباس های مجلسی ارزان قیمت هستید می توانید این مکان را در اولویت خود قرار دهید.

مرکز خرید لباس مجلسی میرداماد

مرکز خرید لباس مجلسی میرداماد که مکانی بسیاری مشهور برای خرید لباس محلسی می باشد. در این مکان علاوه بر فرصت بی نظیر برای خرید لباس های مجلسی لیست دیگری از انواع لباس ها نیز موجود است. مغازه های لوکس و شیک برای افراد شیک پوش گزینه های عالی را برای خرید لباس مجلسی در نظر گرفته اند.

مرکز خرید لباس مجلسی پاسداران

 از دیگر بهترین مراکز خرید لباس مجلسی می توان به مرکز خرید لباس مجلسی پاسداران اشاره کرد که همواره مورد انتخاب بسییاری از خریداران بوده و است. در این مکان تردد بسیار زیادی حاکم نیست و خریداران به راحتی و به دور از شلوغی می توانند لباس مورد نظر خود را پسند کنند. مدل و برندهای گوناگونی در این ناحیه در انتظار شما است. خانم های خوش سلیقه می توانند متناسب با علایق خود بهترین نوع لباس را از این مرزک خرید خریداری کنند. لازم به ذکر است در روزهای آخر هفته ممکن است شاهد ازدحام و تردد بالا در این مکان باشید.

مرکز خرید لباس مجلسی در پیروزی

مرکز خرید لباس مجلسی در پیروزی نیز در بین لیست بهترین مکان های خرید برای لباس مجلسی قرار دارد با استفاده از متروی پیروزی می توانید به راحتی به مرکز خرید لباس مجلسی در پیروزی دسترسی داشته باشید. تردد و رفت و آمد در این ناحیه به ویژه در روز های آخر هفته بالا است. قیمت پیشنهادی برای بیشتر لباس های مجلسی در این مکان بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. به همین دلیل بسیاری از خریداران می توانند با هر بودجه ای که در نظر گرفته اند لباس شیک مورد پسند خود را خریداری کنند.

مرکز خرید پالادیوم لباس مجلسی

مرکز خرید پالادیوم تهران یکی دیگر از بهترین مراکز برای خرید لباس مجلسی است. از این ناحیه به عنوان لوکس ترین و بهترین مراکز خرید تهران یاد می شود. در ابتدای کار باید بگوییم که قیمت درخواستی برای همه ی برند و مدل ها در این مکان ممکن است به راحتی سبب انصراف شما از خرید باشد. اگر هزینه ای که قرار است پرداخت کنید جزو اولویت های اصلی خریدتان است پیشنهاد ما این است به این مکان سر نزنید.

معروف ترین برندهای لباس دنیا را می توانید در این مکان مشاهده کنید. برای بازدید از همه ی بخش های این مکان نیز باید زمان کافی در نظر بگیرید. به محض رسیدن به این مکان با دیدن فروشگاه های لوکس به آسانی می توانید درک کنید که چرا این مکان جزو شیک و لوکس ترین مراکز خرید تهران برای لباس مجلسی گردیده است.

آدرس پالادیم تهران:  خیابان مقدس اردبیلی، بعد از میدان الف، مرکز خرید پالادیوم.

لباس مجلسی بازار بزرگ تهران

با استفاده از ایستگاه متروی پانزده خرداد می توانید به بازار بزرگ برسید. این ناحیه نه تنها مکانی برای خرید به ویژه خرید لباس مجلسی بلکه مکانی برای جاذبه های گردشگران می باشد. پاساژ کویتی و البته پاساژ امام رضا جزو بخش های معروف برای خرید لباس و پوشاک است. البته ناگفته نماند این ناحیه به طور اختصاصی به خرید لباس های مجلسی اختصاص نیافته است به همین دلیل اگر به دنبال تنوع وسیعی از این نوع لباس ها هستید بازار بزرگ تهران گزینه ی مناسبی برای شما نخواهد بود. گزینه ای که سبب محبوبیت این مکان در بین خریداران گردیده است قیمت پیشنهادی برای محصولات موجود است. این مکان در بین سایر بازارها ی تهران معمولا قیمت درخواستی کمتری را پیشنهاد می کند.

پاساژ قائم تجریش

اگر چه پاساژ قائم تجریش به طور ویژه برای فروش لباس مجلسی اختصاص نیافته ولی در این مکان می توانید به ویژه در طبقه ی چهارم لباس های شیک برای همه ی مراسم های رسمی و غیر رسمی را پسند کنید دلیل اینکه این مکان را در بین لیست مراکز خرید انواع لباس های مجلسی قرار داده ایم این است که قیمت ها ی مناسبی را درخواست می کنند و همین امر سبب شده است که این مکان در بین بیشتر خریداران از توجه بالایی برخوردار باشد. اگر زمان کافی در نظر بگیرید به راحتی می توانید با هر بودجه ای که دارید بهترین و شیک ترین نوع لباس را خریداری کنید.

درس پاساژ قائم تهران: میدان تجریش، خیابان شهرداری، بازار قائم.

 

0 نظر
نظر بدهید
بازگشت به بالا