معرفی پارچه فروشی های تهران

معرفی پارچه فروشی های تهران

توسط شی بای در 29 خرداد 1398

چطور در تهران بهترین پارچه مورد نظرتان را پیدا کنید؟

پارچه یکی از اجزای جدایی ناپذیر زندگی روزانه ما انسان هاست.


از لباسی که بر تن می‌کنیم، تا کوچکترین و جزئی ترین چیز ها مانند دستمالی که با آن قوری را نگه می‌داریم تا در هنگام چای ریختن، دستمان نسوزد!

هر کدام از انواع پارچه ها می‌توانند از مواد مختلفی و یا ترکیبی از آن‌ها و با درصدهای متغیر ساخته شوند که همین ویژگی باعث شده که با هزاران مدل پارچه با قابلیت های مختلف روبه رو شویم.

پارچه هایی که از نظر استحکام، ظرافت، ضخامت، میزان درخشندگی،‌قابلیت رنگ پذیری و ویژگی های مختلف با یکدیگر متفاوت هستند و به همین دلیل هر کدام می‌توانند پاسخگوی نیاز ها و سلیقه های گوناگون باشند.


پارچه های مناسب لباس مجلسی و مانتو


از همه این مواد مهم تر، همیشه یکی از دغدغه های اصلی ما این بوده که بلباسی که برای پوشیدن تهیه می‌کنیم چه کیفیتی دارد؟

آیا می‌تواند به درستی شخصیت ما را منعکس کند و همین طور آیا با توجه به هزینه ای که برایش پرداخت می‌کنیم، از نظر کیفیت ساخت و مواد تشکیل دهنده‌اش، اصطلاحا حالا حالا ها برایمان کار می‌کند یا خیر؟

فرقی نمی‌کند که چه بودجه‌ای در نظر گرفته ایم، ما همیشه به دنبال بهترین چیزی می‌گردیم که به نظرمان ارزش خریدنش را دارد.

مخصوصا این حرف زمانی به درستی اهمیت خودش را نشان می‌دهد که می‌خواهیم مانتو یا لباس مجلسی جدیدی برای خود انتخاب کنیم و این دو هر کدام در دو محیط مجزا و البته پر اهمیت قرار است که معرف ما در نگاه اول باشند.

به همین دلیل است که حتی اگر به هر دلیلی دوست نداشته باشیم که هزینه بالایی برای مانتو یا لباس مجلسی خود بکنیم، باز در نگاه اول ناخودآگاه جنس پارچه را امتحان می‌کنیم تا بتوانیم به سرعت میزان رضایت مان را از کیفیت آن و در نتیجه خود مانتو یا لباس مجلسی مشخص کنیم.

یک مانتو ( یا لباس مجلسی) هر اندازه هم که در میزان دوخت و طرح و مدل آن دقت شده باشد، اگر از پارچه خوبی برای تهییه اش استفاده نشده باشد، نمی‌تواند انتظارات ما را برآورده نماید.

برای مثال پارچه ای که به سرعت چروک می‌شود، هیچ وقت نمی‌تواند گزینه مناسبی برای استفاده در مانتو های رسمی یا اداری باشد.

پارچه فروشی پارچه مجلسی در تهران

پارچه فروشی در تهران

آدرس پارچه فروشی های تهران

خرید دارچه از پارچه فروشی در تهران

پارچه فروشی های معتبر و معروف شهر تهران

پارچه فروشی های معروف تهران

خرید پارچه از پارچه فروشی های تهران

پارچه فروشی در تهران

پارچه فروشی پارچه های لباس مجلسی در تهران


خرید پارچه از پارچه فروشی ها


به دلایل فوق و نیز انگیزه ساختن یک چیز خوب و با کیفیت، بسیاری از افراد دوست دارند خودشان پارچه مورد نظرشان را برای مانتو یا لباس مجلسی شان انتخاب کنند.

و در نتیجه در گذشته به پارچه فروشی هایی یا خیابان هایی که اصطلاحا بورس پارچه فروشان بود ( مانند بازار تهران و مولوی و یا کوچه کیلویی ها!) می رفتند و از بین صد ها فروشنده پارچه و هزاران مدل پارچه، به دنبال گزینه مناسب می‌گشتند.


توصیه ای که در این روش به شدت اهمیت دارد این است که اگر به تازگی می‌خواهید به صورت حضوری خرید پارچه را تجربه کنید، توجه داشته باشید که انتخاب از بین هزاران مدل پارچه ای که در این نقاط بورس پارچه به فروش می رسند کاری بسیار مشکل و معمولا نامطلوب خواهد بود، چرا که همه نوع افراد و با هر سلیقه ای به این مراکز رجوع می‌کنند و در نتیجه پارچه فروشان برای این که بتوانند سلیقه همه آن‌ها را پوشش دهند، طیف وسیعی از انواع مدل های پاچه را در آن‌جا به فروش می‌رسانند.

این به نظر نکته مثبتی می‌آید، اما این طور نیست!

چرا که نتیجه غوطه ور شدن در چنین دریایی از مدل های مختلف پارچه، نتیجه ای جز سردرگم شدن و د ر نهایت بسنده کردن به چیزی که در پیش روی‌تان می‌بیند نخواهد داشت. علاوه بر این که احتمال این که بتوانید دقیقا همان مدل چیزی که از ابتدا در ذهن‌تان بود را پیدا کنید بسیار کم خواهد شد و یا اصلا نتوانید واقعا آن فروشگاهی که می‌توانست پارچه مطلوب شما را داشته باشد پیدا کنید.

انتخاب از بین پارچه فروشی های تهران

پارچه فروشی های قدیمی تهران

آدرس بورس پارچه فروشی های تهران

خرید انواع مدل پارچه های مجلسی از پارچه فروشی های تهران

پارچه فروشی پارچه های لباس مجلسی در تهران

چرا که شما پس از دیدن ده - پانزده فروشگاه خسته خواهید شد و احتمالا به ناچار به انتخاب یکی از گزینه های پیش رویتان بسنده خواهید نمود.


خرید پارچه از پارچه فروشی های معتبر


حال راه حل خرید پارچه به صورت حضوری و به دور از سردرگمی چیست؟

پیشنهاد ما خرید پارچه از فروشگاه های معتبر و با سلیقه ایست که در طول سال ها امتحان خود را پس داده اند و می‌توان مطمئن بود که با درصد احتمال بسیار بالایی،‌ مطلوب ترین پارچه های باکیفیت والبته زیباترین های آن ها را در انبار و پیشخوان مغازه های خود خواهند داشت.

برای مثال می توان به دو مورد پارچه فروشی ربانی و نیز پارچه فروشی تندیس اشاره کرد.

پارچه فروشی ربانی تقریبا برای هر کسی که کمی به پارچه علاقه مند باشد، نام آشنایی است.

این پارچه فروشی شعبه های مختلفی در سطح شهر تهران دارد.

شعبه پارچه فروشی ربانی ستارخان، تجریش و صادقیه از معروف ترین آن‌ها هستند.

شعبه پارچه فروشی ربانی صادقیه به آدرس فلکه دوم صادقیه، رو به روی برج گلریز می باشد.

پارچه فروشی تندیس هم از پارچه فروشی های معتبر دیگری است که مدل های بسیار زیبا و خیره کننده ای دارد و به همین دلیل می‌تواند خیالتان را از بابت شیک پوشی راحت کند!

اما این پارچه فروشی فعلا تنها در شهرکرد فعالیت فیزیکی دارد و برای خرید آن در شهر های دیگر باید به خرید اینترنتی پارچه روی بیاورید.


خرید اینترنتی پارچه


این روزها و با گسترش اینترنت دیگر تقریبا می‌توان هر چیزی را از اینترنت خریداری کرد و به فروشگاه های معتبری که در آن زمینه ها فعالیت می‌کنند اعتماد نمود.

به همین دلیل دیگر شاید زمان آن رسیده باشد که بتوان خرید اینترنتی پارچه را امتحان نمود.

با توجه به خدمات پس از فروش مطلوب،‌ کیفیت پارچه را می‌تواند به سادگی با دانستن مواد سازنده آن فهمید و به کمک تصاویر باکیفیتی که از ان پارچه و بافتش گرفته شده ، پارچه مورد نظرتان را به سادگی و به صورت اینترنتی خریداری کرد.

0 نظر
نظر بدهید
بازگشت به بالا